Record Master T317UB Çanta Pikap – Siyah – Dahili Şarj + Bluetooth + USB / SD Bellek Giriş*

Yeni ürün

Ürün Açıklaması

RECORD MASTER T317UB ÇANTA PİKAP:

*ŞARJ EDİLEBİLİR DAHİLİ BATARYASI SAYESİNDE ELEKTRİKSİZ ORTAMLARDA 4 SAATE KADAR PLAK DİNLEYEBİLMENİZİ SAĞLAR.

*BLUETOOTH ÖZELLİĞİ SAYESİNDE TELEFON/TABLET SESİNİ KABLOSUZ BAĞLANTI İLE PİKAP HOPARLÖRLERİNE AKTARABİLME.

*USB / SD KART BELLEK YUVALARINA TAKILAN BELLEĞE PLAK KAYDI YAPABİLME VE KAYITLI MÜZİKLERİ ÇALABİLME.

*MÜZİK MARKETLERDE VE İKİNCİ EL MAĞAZALARINDA SATILAN TAŞ PLAKLAR DAHİL TÜM PLAKLARI ÇALABİLME  (33, 45, 78 Devir)

*USB GÜÇ BAĞLANTI KABLOSU SAYESİNDE POWER BANK VE PRİZ ADAPTÖRÜNE BAĞLANARAK KULLANABİLME.

(Priz adaptörü kutu içerisinden çıkmaktadır.)

*RCA HARİCİ SES ÇIKIŞI SAYESİNDE SES SİSTEMİNE VEYA HARİCİ HOPARLÖRLERE BAĞLANABİLME.

*AUX IN GİRİŞİ İLE KABLOLU BAĞLANTI YAPILARAK TELEFON VEYA TABLET GİBİ CİHAZLARIN SESİNİ PİKAP HOPARLÖRLERİNE AKTARABİLME.

*KOL ASANSÖRÜ SAYESİNDE PLAKLARI ÇİZMEDEN KULLANABİLME.

*OTOMATİK DURDURMA ÖZELLİĞİ İLE PLAK BİTTİĞİNDE KENDİ KENDİNE DURMA. BAZI 45 LİK PLAKLARDA OTOMATİK DURDURMA DÜĞMESİ KAPATILARAK ŞARKININ BİTİRİLMESİNE İMKAN TANINIR.

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 

*VINTAGE TASARIM

Record Master T317V-UB plak çalarlar ile plak dinlemenin keyfine varacaksınız. Nostalji dünyasının kapılarını aralamanız için kaliteli malzemeler ile el işçiliği kullanılarak sizler için üretildi. Ahşap kasa üzerine suni deri kaplama yüzeyi, vintage tarzını ortaya çıkaran deri kaplı pirinç eskitme metal kol ve diğer pirinç aksesuarları ile tam bir geçmiş zaman klasiği.

 

*TÜM PLAKLARI ÇALABİLME

Müzik marketlerde ve ikinci el mağazalarında satılmakta olan tüm yeni ve eski basım plak türlerini çalabilmektedir.  33 lük, 45 lik ve ya 78 lik hiç fark etmeden pikaba yerleştirin ve dinlemeye başlayın. “Acaba pikabım bu plağı çalar mı?” düşüncesine kapılmadan beğendiğiniz plağa Record Master ile hayat verin. Masraflı gramofonlar aramanıza gerek kalmadan Record Master pikabınızda 78 devirde taş plaklarınızı da çalabilirsiniz.  Plak dinlemek için ekstra hiçbir donanıma gerek kalmadan keyifle kullanıma hazırdır.

 

*BLUETOOTH BAĞLANTI

Arşivinizde en sevdiğiniz sanatçının plağı bulunmuyor mu? Hiç problem değil.  Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarda kayıtlı müziklerinizi Record Master pikabınıza kablosuz olarak bağlanarak dinleyebilirsiniz. Bu sayede arşivinizde bulunmasada özgürce tüm şarkıları cihaz üzerinde çalabilirsiniz.

 

*USB / SD BELLEK YUVASI

En sevdiğiniz plakları ölümsüzleştirebilmeniz için pikabınıza USB bellek ve ya SD kart  bağlayabilir ve plaklarınızı mp3 formatında kayıt edebilirsiniz. Ayrıca USB bellek ve SD kart üzerine kayıt edilmiş müziklerinizi çalabilir ve pikap hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz.

 

*AUX SES GİRİŞİ

Ayrıca pikabınızın arkasında yer alan Line-in girişine (ses girişi) her iki ucu 3.5 mm ses kablosu yardımı ile cep telefonunuzun, tabletinizin, mp3 player ve ya bilgisayarınızın kulaklık çıkışı üzerinden bağlayabilir, bu cihazlardaki kayıtlarınızı ve yüz binlerce online plak kaydını pikabınızda dinleyebilirsiniz.

 

*RCA SES BAĞLANTI ÇIKIŞI – KULAKLIK GİRİŞİ

Record Master T317V-UB pikap, üzerinde bulunan 2 watt gücünde 2 adet stereo hoparlörü sayesinde plaklarınızı ekstra bir hoparlör ihtiyacı hissetmeden dinleyebilirsiniz. Analog (RCA) ses bağlantı jakları sayesinde harici ses sistemlerine istenildiğinde bağlanabilmektedir. Ayrıca yine üzerinde yer alan 3.5 mm Line-out (ses çıkış) jak bağlantısı ile dilerseniz portatif hoparlörünüze, dilerseniz kulaklığınıza bağlayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

*KOLAY KURULUM

Record Master plakçalar herhangi bir kurulum gerektirmez. Kutudan çıkan adaptörü prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca elektriğin bulunmadığı yerlerde özgürce kullanabilmeniz için kutu içerisinde yer alan USB güç kablosunu, taşınabilir bataryanızın (power bank) USB girişine bağlamanız yeterlidir. Piknikte, plajda, elektriğin olmadığı her yerde plak dinlemenin keyfine varabilirsiniz.

Özellikler:

Bluetooth bağlantı

USB / SD kart bellek girişi

Suni deri kaplama ahşap kasa

Seramik kartuş, kristal iğne

Stereo hoparlör

33, 45 ve 78 devir hızları

45 lik plak göbek adaptörü

Plak bittiğinde otomatik durdurma

3.5 mm kulaklık çıkışı

3.5 mm ses giriş

RCA çıkış

35 cm x 26 cm x 11.5 cm ebatlar

Power bank ile kullanılabilme

 

Kutu İçeriği:   

1x Vintage Serisi Çanta Pikap

1x Priz Adaptörü

1x USB Güç Kablosu

1x Kullanma Kılavuzu

Müşteri Yorumları

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın